Lista najpopularniejszych regionów w sezonie 2021

Sezon 2021 możemy uznać za zamknięty – oto podsumowanie: dowiedz się jakie regiony były najchętniej wybierane przez Polaków!

Za nami kolejne wakacje, które mimo wielu trudności, możemy uznać za udane. Dzięki licznym klientom wiemy, że nasze działania mają sens -dziękujemy za zaufanie wszystkim, którzy nas wybrali!

Oto 5 najchętniej wybieranych regionów na wakacyjny wypoczynek. Jesteście zaskoczeni?

Miejsce 1: Istria

Północne wybrzeże Chorwacji pełne jest niesamowitych miejsc – tu znajdziesz piękne plaże z krystalicznie czystą wodą i klimatyczne miasteczka z ciekawą architekturą. W ostatnich latach Istria stała się niezwykle konkurencyjnym kierunkiem. Rozwój tego regionu widać na każdym kroku – poczynając od infrastruktury drogowej, kończąc na bazie noclegowej. Kempingi z oferty Vacansoleil cały czas podnoszą swój standard – znajdziecie tu teraz ośrodki z nowoczesnymi parkami wodnymi i nowymi, luksusowymi domkami.

Na zdjęciu: Premantura, wybrzeże Istrii

Miejsce 2:  Riwiera Adriatycka

Włoskie wybrzeże Adriatyku od lat bije rekordy popularności – nie bez powodu. Dla mieszkańców południowej Polski odległość do tego miejsca jest podobna jak nad polskie morze! Tutaj dostaniecie w pakiecie: słońce, piaszczyste plaże, ciepłe morze i prawdopodobnie najlepszą kuchnię świata. Dorzućmy do tego najlepsze kempingi z  mnóstwem atrakcji dla każdego. To musiały być udane wakacje!

Na zdjęciu: Wenecja

Miejsce 3: Dalmacja

Środkowa i południowa część chorwackiego wybrzeża przyciąga jak magnes wszystkich, którzy poszukują wakacji z dostępem do cudownych plaż, z gwarancją dobrej pogody i mnóstwem miejsc do zwiedzania. Dubrovnik, Split, Zadar, Nin, czy też okalające wybrzeże wyspy jak Pag czy Korcula dają możliwości poznania Chorwacji od najlepszej strony. Kempingi w tym regionie oferują mnóstwo atrakcji.

Na zdjęciu: Dubrovnik

Miejsce 4: Toskania

Jeśli ktoś z Was był w Toskanii, z pewnością zakochał się w tym regionie! Urozmaicony krajobraz tego miejsca i słynne miasta jak Florencja, Siena czy Piza sprawiają, że każdego roku ściągają tu miliony turystów z całego świata. To właśnie tutaj możecie skosztować najlepszych włoskich win i delektować się smakiem tradycyjnych włoskich potraw. Nasi klienci zatrzymywali się najczęściej na jednym z najwyżej ocenianych kempingów – Park Albatros lub Norcenni Girasole Club!

Na zdjęciu: Florencja

Miejsce 5: Jezioro Garda

Alpejskie szczyty otaczające od północy jezioro Garda tworzą jeden z najbardziej malowniczych krajobrazów, jaki możecie sobie wyobrazić. Krystalicznie czysta woda zachęca do kąpieli i uprawiania sportów wodnych. Garda jest też jednym z najbardziej rozwiniętych regionów włoskich pod względem infrastruktury turystycznej – znajduje się tu mnóstwo parków rozrywki (m.in. Gardaland), a na miłośników wypraw rowerowych czekają setki kilometrów ścieżek. Punktem obowiązkowym jest słynna Verona – miasto Romea i Julii.

Na zdjęciu: jezioro Garda

Mogą Cię również zainteresować