Dlaczego kemping to dobry pomysł na wakacje w dobie koronawirusa?

Wakacje to piękny i pełen beztroski czas. A my wszyscy jesteśmy zmęczeni rokiem pracy i ostatnimi miesiącami izolacji. Chcemy słońca, kontaktu z przyrodą, chcemy oglądać piękne miejsca i móc się zapomnieć. Wszyscy marzymy o wakacjach. I zadajemy sobie pytanie, czy zdecydować się na wakacje w pandemii. A jeśli tak, to gdzie je spędzić. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę powodów, dla których wybór wakacji na kempingu jest dobrym i rozsądnym pomysłem.

  • Na nasze kempingi bez problemu dotrzesz własnym samochodem – podróż powinna być przede wszystkim spokojna i bezpieczna. Wybierając dojazd swoim samochodem, znacznie minimalizujesz ryzyko kontaktu z obcymi osobami. Możesz też zabrać ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy… Ogranicza Cię jedynie pojemność Twojego bagażnika!
  • Wakacje na kempingu są znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem od urlopu w hotelu – tak, to prawda! Tereny kempingowe są bardzo rozległe, liczą od kilku do nawet kilkunastu hektarów powierzchni! Tak dużo przestrzeni do odpoczynku i pełnej szaleństw zabawy na świeżym powietrzu… A przy tym znacznie łatwiej jest tutaj zachować bezpieczny odstęp, niż jest to na przykład w przypadku hotelowych korytarzy.
  • Zakwaterowania na kempingu – domek, czy namiot? Wszystkie zakwaterowania na naszych kempingach są dokładnie sprzątane przed przybyciem gości, do tego są one także dezynfekowane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pobyt będzie w pełni bezpieczny. Wszystkie nasze domki oraz część namiotów mają również własne węzły sanitarne, dlatego komfort Twój oraz Twoich najbliższych będzie jeszcze większy! Możesz także wybrać się na kemping z własnym kamperem lub namiotem. Parcele na kempingach są stosunkowo tanie, stwarzają też dużo możliwości aranżacji przestrzeni.
Domek wakacyjny na kempingu Fabulous
  • Mało gości na kempingach – tegoroczne obłożenie kempingów jest znacznie mniejsze niż w normalnych okolicznościach. Oznacza to większą przestrzeń, mniej kontaktu z innymi osobami, zwiedzanie pięknych miejsc bez tłumów.
  • Pracownicy na kempingach dbają o jak najwyższy standard czystości i higieny – wszystkie przestrzenie wspólne, place zabaw, boiska oraz baseny i zjeżdżalnie wodne są regularnie dezynfekowane. Sanitariaty są czyszczone i dezynfekowane jeszcze częściej niż dotychczas. W łazienkach i toaletach obowiązuje limit osób, które mogą w nich jednocześnie przebywać.
  • Atrakcje wodne na kempingach są czynne – wraz z najbliższymi możesz spokojnie korzystać z wszelkich udogodnień kempingu, w tym także i z basenów, zjeżdżalni wodnych… a najmłodsi mogą radośnie oddać się zabawie w brodzikach. Leżaki przy basenach rozstawione są z zachowaniem zasad bezpiecznej odległości. Pamiętaj, na części kempingów zabroniono zostawiania na leżakach ręczników, w celu zwiększenia bezpieczeństwa i zachowania podstawowych zasad higieny.
  • W restauracjach, sklepach i barach na kempingu możesz czuć się bezpiecznie – pomieszczenia na kempingu (w tym sklepy, restauracje oraz bary) są regularnie wietrzone, a w wielu miejscach wspólnych możesz znaleźć specjalne płyny dezynfekujące, z których możesz swobodnie korzystać. W restauracjach oraz barach stoliki są rozstawione w odpowiedniej odległości od siebie, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. W niektórych miejscach, na przykład w sklepach, może obowiązywać noszenie maseczki ochronnej, dlatego postaraj się zawsze mieć ją przy sobie. Na niektórych kempingach wprowadzono do powszechnego użycia aplikację SmartTouch Menu, dzięki której możesz zamawiać zakupy oraz jedzenie zdalnie, a następnie po prostu podejść pod dany punkt gastronomiczny lub sklep, by odebrać gotowy posiłek bądź siatki z zakupionymi rzeczami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty Last Minute – możesz wybrać się na wakacje i skorzystać z 20% rabatu!

NASZA OFERTA LAST MINUTE – KLIKNIJ!

Mogą Cię również zainteresować